Projektowanie Stron Aplikacje na zamówienie

strony na zamówienie


O nas

SNAZ Technology należy do grupy INDIV
i działa pod patronatem
Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości.

INDIV - pion AIP Kraków
Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości
31-510 Kraków
ul. Rakowicka 27, Paw. A, pok. 106

NIP: 524 24 95 143

e-mail: biuro [małpa] snaz.pl

Zapraszamy także do skorzystania
z formularza kontaktowego

Nasz zespół programistów

Jesteśmy młodym zespołem, lecz posiadamy bogate doświadczenie. Każdy z nas, już od dawna, zajmuje się swoją profesją - obojętne czy jest to grafik, czy programista lub specjalista od marketingu.

W naszym gronie znalazły się wyłącznie osoby, które lubią to, co robią. Dziecięce marzenia, a później młodzieńcze zainteresowania, dziś przełożyły się na pracę zawodową. Dzięki temu pewne jest, że każdy projekt zostaje wykonany z pasją i indywidualnym podejściem oraz pełnym zaangażowaniem.

Do naszego zespołu nigdy nie dostanie się ktoś, kto chce wyłącznie zarobić pieniądze. Szukamy wyłącznie ludzi takich jak my - z pasją!

Arystoteles powiedział kiedyś "całość to więcej niż suma części". Taki jest nasz zespół. Każdy z osobna jest świetny w tym, co robi, lecz dopiero działając wspólnie, potrafimy stworzyć coś niezwykłego.

Powyższe stwierdzenie można odnieść do stron internetowych oraz interaktywnych aplikacji. Wszystko to tylko zlepek grafiki, kodów programu, czasami animacji oraz rozbudowana baza danych. Ale dopiero całość, połączona pasją, tworzy coś niezwykłego!

Zapraszamy do współpracy z nami!